Základná škola s materskou školou, Podolie 804

Prihlásenie
2018/19 2017/18 2016/17 2015/16 2014/15 2013/14 2012/13 2011/12 2010/11 2009/10

ÚSPECHY  ŽIAKOV v šk. roku 2018/19

 

ŠKOLSKÉ SÚŤAŽE

 

Majstrovstvá školy v cezpoľnom behu
14. 9. 2018
kategória 1. miesto 2. miesto 3. miesto
kat. 1. - 2. roč.  dievčatá Nikol Brestovská Bianka Borovská Karin Brestovská
kat. 1. - 2. roč. chlapci Ondrej Zemko Oliver Mucska Filip Tinka
kat. 3. - 4. roč.  dievčatá Eliška Huttová Lucia Gúčiková Sofia Fraňová
kat. 3. - 4. roč. chlapci Samuel Hadbábny Roderik Bučko Patrik Češek
kat. 5. - 6. roč.  dievčatá Ester Igazová

Diana Margetínová

Natália Zámková
kat. 5. - 6. roč.  chlapci

Adam Bobocký

Patrik Margetín Filip Hradil
kat. 7. - 9. roč.  dievčatá Anežka Porubská Viktória Farýová Patrícia Surovcová
kat. 7. - 9. roč. chlapci Adam Vrba Filip Porubský Jakub Burza
Podolský duatlon (beh, cyklistika, beh)
14. 9. 2018
kategória 1. miesto 2. miesto 3. miesto
kat. dievčatá Simona Augustínová
24:36

Nikola Pokorná
26:25

Laura Kosová
28:26
kat. 5. - 6. roč.  chlapci Šimon Pokorný
20:11
Matúš Pollák
22:29
Marek Gúčik
22:40
kat. 7. - 9. roč. chlapci Šimon Pollák
18:09
Alex Burza
19:18
Ivan Snoha
19:44

 

OBVODNÉ SÚŤAŽE

 

Postupový turnaj vo futsale
11.10.2018
ZŠ Tematínska 
Nové Mesto nad Váhom
Burza J., Paulech K., Vrba A., Porubský F.,
Zámek J., Križák N., Hutta S.
7. - 9.roč. 2. miesto
postup do okresného kola

 

OKRESNÉ SÚŤAŽE

 

Majstrovstvá okresu
v cezpoľnom behu
5. 10. 2018
Nové Mesto nad Váhom

Filip Porubský 9.A 5. miesto z 38
Adam Vrba 9.A 8. miesto z 38
Jakub Burza 9.A 10. miesto z 38
Izabela Burzová 8.A 10. miesto z 35
Emma Ščepková 8.B 18. miesto z 35
Anežka Porubská 8.A 29. miesto z 35
Družstvo chlapcov   3. miesto z 13
Družstvo dievčat   7. miesto z 12

Okresné kolo
Olympiáda zo slovenského jazyka 
28. 11. 2018

 

Sabina Kožáková 8.B 4. miesto

Okresné kolo Futsal Cup
29. 11. 2018
Nové Mesto n. V.

Jakub Burza, Kristián Paulech,
Adam Vrba, Filip Porubský,
Jozef Zámek, Samuel Hutta,
Juraj Hrušovský, Roman Lacko
7.-9. 3. miesto zo 4
Ok v streľbe
zo vzduchových zbraní
30. 11. 2018
Podolie
Družstvo mladších žiakov 
(Bobocký, Čuchran, Černý)
5.-6. 1. miesto - 770 b.
postup na kraj
Družstvo starších žiakov - A
(Porubský, Hrušovská, Černý)
9.A 1. miesto - 819 b.
postup na kraj
Družstvo starších žiakov - B
(Hluchá, Porubská, Kriššák)
8.A 2. miesto - 793 b.
Adam Bobocký - jednotlivci mladší 6.A 1. miesto - 265 b.
Lukáš Čuchran - jednotlivci mladší 6.A 2. miesto - 254 b.
Nikolaj Černý - jednotlivci mladší 5.A 3. miesto - 251 b.
Filip Porubský - jednotlivci starší 9.A 1. miesto - 283 b.
Michaela Hluchá - jednotlivci starší 8.A 3. miesto - 276 b.
postup na kraj

 

REGIONÁLNE SÚŤAŽE

Súťaž zručnosti
 26. 10. 2018 
Nové Mesto nad Váhom
Juraj Strýček 8.A 6. miesto z 23
Peter Burza 9.A 9. miesto z 23
Sabina Kožáková 8.B 9. miesto z 20
Adam Urban 9.A 11. miesto z 20
Timravina
studnička
 25. 10. 2018 
Trenčín
 Eva Hochelová 8.A 3. miesto
Náboj Junior 2018
23.11.2018
Piešťany
Peter Burza
Adam Urban
Sabina Kožáková
Juraj Strýček
8.-9.r. 7. miesto zo 7
Straňanská laťka
6.12.2018
Strání
Jakub Burza 9.A 1. miesto z 11 - 165 cm
Ivan Snoha 9.A 8. miesto z 11 - 140 cm
Emma Ščepková 8.B 4.-5. miesto z 11 - 130 cm
Lea Hrušovská 8.A 11. miesto z 11 - 120 cm

 

KRAJSKÉ SÚŤAŽE

 

 

CELOSLOVENSKÉ SÚŤAŽE

iBobor
 12., 14., 16. 11. 2018 
informatická súťaž
riešená cez server súťaže
Podolie

kat. Bobríci - 5. roč.
kat. Benjamíni - 6. a 7. roč.
kat. Kadeti - 8. a 9. roč.

Matúš Pollák 96b., percentil 100% 5.A 1.-543. miesto z 18 460
Tadeáš Gono 76b., percentil 87% 5.A 2465.-3252. miesto z 18 460
Marek Gúčik 65b., percentil 74% 5.A 4831.-5791. miesto z 18 460
Ondrej Červeňanský 64b., percentil 74% 5.A 4847.-543. miesto z 18 460
Nikolaj Černý 60b., percentil 68% 5.A 5905.-6683. miesto z 18 460
Daniel Miklo 80 b., percentil 100% 6.A 1.-508. miesto z 18 329
Simona Augustínová 73,34, percentil 94% 7.A 1126. – 1455. miesto z 18 329
Peter Círa, 71 b., perecntil 91% 7.A 1498. – 1522.  miesto z 18 329
Karin Puváková 68,01 b., perecntil 88% 7.A 2171. -2619. miesto z 18 329
Nikolas Kováčik, 64,01 b., perecntil 83% 7.A 3147. – 3558. miesto z 18 329
Samuel Hutta, 61,67 b., perecntil 78 % 7.A 4026. – 4049. miesto z 18 329
Adam Bobocký, 61,35 b., perecntil 78% 6.A 4050. – 4331. miesto z 18 329
Juraj Hrušovský, 59,34 b., perecntil 74% 7.A 4681. – 4685. miesto z 18 329
Hana Palkechová, 58,68 b., perecntil 74% 6.A 4720. – 5162. miesto z 18 329
Matúš Moravanský, 58,68 b., perecntil 74% 7.A 4720. – 5162. miesto z 18 329
Ester Igazová 52,02 b., perecntil 61% 6.A 7060. – 7607. miesto z 18 329
Lukáš Čuchran 52,02 b., perecntil 61% 6.A 7060. – 7607. miesto z 18 329
Šimon Pollák, 66,68 b., perecntil 85% 8.A 2385. - 3231. miesto z 16 209 
Juraj Strýček, 62,68 b., perecntil 78% 8.A 3530. – 3949. miesto z 16 209
Adam Vrba, 60,02 b., perecntil 72 % 9.A 4581. – 5155. miesto z 16 209
Jakub Burza, 60,02 b., perecntil 72 % 9.A 4581. – 5155. miesto z 16 209
Michal Čechvala, 60,02 b., perecntil 72 % 9.A 4581. – 5155. miesto z 16 209
Eva Hochelová, 57,35 b., perecntil 67% 8.A 5400. – 5727. miesto z 16 209
Timotej Macháč, 56,02 b., perecntil 64% 8.A 5784. – 6310. miesto z 16 209
Marek Kriššák, 52, 35b., perecntil 55% 8.A 7311. – 7337.miesto z 16 209
Adam Urban, 50,01 b., percentil 50% 9.A 8164. - 8167. miesto z 16 209