• 2018/19

        • ÚSPECHY  ŽIAKOV v šk. roku 2018/19

           

          ŠKOLSKÉ SÚŤAŽE

           

          Majstrovstvá školy v cezpoľnom behu
          14. 9. 2018
          kategória 1. miesto 2. miesto 3. miesto
          kat. 1. - 2. roč.  dievčatá Nikol Brestovská Bianka Borovská Karin Brestovská
          kat. 1. - 2. roč. chlapci Ondrej Zemko Oliver Mucska Filip Tinka
          kat. 3. - 4. roč.  dievčatá Eliška Huttová Lucia Gúčiková Sofia Fraňová
          kat. 3. - 4. roč. chlapci Samuel Hadbábny Roderik Bučko Patrik Češek
          kat. 5. - 6. roč.  dievčatá Ester Igazová

          Diana Margetínová

          Natália Zámková
          kat. 5. - 6. roč.  chlapci

          Adam Bobocký

          Patrik Margetín Filip Hradil
          kat. 7. - 9. roč.  dievčatá Anežka Porubská Viktória Farýová Patrícia Surovcová
          kat. 7. - 9. roč. chlapci Adam Vrba Filip Porubský Jakub Burza
          Podolský duatlon (beh, cyklistika, beh)
          14. 9. 2018
          kategória 1. miesto 2. miesto 3. miesto
          kat. dievčatá Simona Augustínová
          24:36

          Nikola Pokorná
          26:25

          Laura Kosová
          28:26
          kat. 5. - 6. roč.  chlapci Šimon Pokorný
          20:11
          Matúš Pollák
          22:29
          Marek Gúčik
          22:40
          kat. 7. - 9. roč. chlapci Šimon Pollák
          18:09
          Alex Burza
          19:18
          Ivan Snoha
          19:44
          Pytagoriáda - školské kolo
          12. a 13. 12. 2018

           

          Výsledky školského kola: P40_vysledkova_listina_PODOLIE.xls
           

          Vianočný turnaj chlapcov vo futsale
          20. 12. 2018
          1. miesto 9. A
          2. miesto kombinované družstvo 7. a 8. roč.
          3. miesto 7. A
          4. miesto 6. A
          5. miesto 8. AB
          6. miesto 5. A
          Najlepší strelci: 1. Jozef Zámek 12 gólov
          2. Kristián Paulech 11 gólov
          3. Jakub Burza 9 gólov
          4. Samuel Hutta a Adam Vrba 6 gólov
          5. Juraj Hrušosvký, Filip Hradil  a Tibor Lacko 3 góly
          Recitačná súťaž Hviezdoslavov Kubín
          7. 2. 2019
            1. miesto 2. miesto 3. miesto
          I. kategória - próza Sofia Fraňová, 3.A Emma Okrucká, 4.A Nina Bučková, 3.A
          I. kategória - poézia Pavol Zemko, 4.A Eliška Huttová, 3.B Vanesa Prídavková, 1.A
          Cena poroty -  I. kat. Ghalia Al Rashidi, 4.A
          Cena poroty  - II. kat. Viktória Gáborová, 5.A
          III. kategória - próza Timea Kirková, 8.A Anežka Porubská, 8.A Viktória Farýová, 8.A
          III. kategória - poézia Eva Hochelová, 8.A Karin Puváková, 7.A Kristína Valovičová, 8.A
          Priamy postu na OK z minulého roka Petra Sedláčeková, 8.A  
          Slávik Slovenska
          12. 4. 2019
            1. miesto 2. miesto 3. miesto
          I. kategória (1.-3. roč.) Simona Valovičová Oliver Tinka Ondrej Zemko
          II. kategória (4.-6. roč.) Emma Okrucká Saša Augustínová Tadeáš Gono, David Herceg
          III. kategória (7.-9. roč.) Anežka Porubská Timea Kirková Petra Sedláčeková, Kristína Valovičová

           

          OBVODNÉ SÚŤAŽE

          Postupový turnaj vo futsale
          11.10.2018
          ZŠ Tematínska 
          Nové Mesto nad Váhom
          Burza J., Paulech K., Vrba A., Porubský F.,
          Zámek J., Križák N., Hutta S.
          7. - 9.roč. 2. miesto
          postup do okresného kola

          Podjavorinskej  Bzince
          15.3.2019
          Nové Mesto nad Váhom

          Sofia Fraňová 3.A

          1. miesto - I. kat. - próza

          Timea Kirková 8.A 1. miesto - III. kat. - próza
          Petra Sedláčeková 8.A 2. miesto - III. kat. - próza
          Eva Hochelová 8.A 2. miesto - III. kat. - poézia
          Florbalový turnaj
          15.3.2019
          Čachtice
          Družstvo starších chlapcov 7.-9.r. 3. miesto z 3
          bez postupu
          Turnaj v malom futbale 
          JEDNOTA CUP
          10. 4. 2019
          Čachtice
          Družstvo starších chlapcov 7.-9.r. 1. miesto
          postup do okresného kola

           

          OKRESNÉ SÚŤAŽE

          Majstrovstvá okresu
          v cezpoľnom behu
          5. 10. 2018
          Nové Mesto nad Váhom

          Filip Porubský 9.A 5. miesto z 38
          Adam Vrba 9.A 8. miesto z 38
          Jakub Burza 9.A 10. miesto z 38
          Izabela Burzová 8.A 10. miesto z 35
          Emma Ščepková 8.B 18. miesto z 35
          Anežka Porubská 8.A 29. miesto z 35
          Družstvo chlapcov   3. miesto z 13
          Družstvo dievčat   7. miesto z 12

          Okresné kolo
          Olympiáda zo slovenského jazyka 
          28. 11. 2018

           

          Sabina Kožáková 8.B 4. miesto

          Okresné kolo Futsal Cup
          29. 11. 2018
          Nové Mesto n. V.

          Jakub Burza, Kristián Paulech,
          Adam Vrba, Filip Porubský,
          Jozef Zámek, Samuel Hutta,
          Juraj Hrušovský, Roman Lacko
          7.-9. 3. miesto zo 4
          Ok v streľbe
          zo vzduchových zbraní
          30. 11. 2018
          Podolie
          Družstvo mladších žiakov 
          (Bobocký, Čuchran, Černý)
          5.-6. 1. miesto - 770 b.
          postup na kraj
          Družstvo starších žiakov - A
          (Porubský, Hrušovská, Černý)
          9.A 1. miesto - 819 b.
          postup na kraj
          Družstvo starších žiakov - B
          (Hluchá, Porubská, Kriššák)
          8.A 2. miesto - 793 b.
          Adam Bobocký - jednotlivci mladší 6.A 1. miesto - 265 b.
          Lukáš Čuchran - jednotlivci mladší 6.A 2. miesto - 254 b.
          Nikolaj Černý - jednotlivci mladší 5.A 3. miesto - 251 b.
          Filip Porubský - jednotlivci starší 9.A 1. miesto - 283 b.
          Michaela Hluchá - jednotlivci starší 8.A 3. miesto - 276 b.
          postup na kraj
          Matematická olympiáda
          30. 1. 2019
          Nové Mesto nad Váhom
           Matúš Pollák 5.A 6. miesto - úspešný riešiteľ
          Geografická olympiáda
          7. 2. 2019
          Nové Mesto nad Váhom
           Peter Burza 9.A 4. miesto z 22, 81,5 b., úspešný riešiteľ
           Samuel Hutta 7.A 10. miesto z 22, 65,5 b., úspešný riešiteľ
          Dejepisná olympiáda
          14. 2. 2019
          Nové Mesto nad Váhom
           Adam Urban 9.A 9. miesto zo 17, 67 b. zo 100 úspešný riešiteľ
           Samuel Hutta 7.A 5. miesto z 15, 65 b. zo 100 úspešný riešiteľ
          Fyzikálna olympiáda
          13. 3. 2019
          Nové Mesto nad Váhom
          Juraj Strýček  8.A 3. miesto z 15, 23 bodov
          úspešný riešiteľ
          Šimon Pollák 8.A 4. miesto z 15, 20 bodov
          úspešný riešiteľ
          Marek Kriššák 8.A 5. miesto z 15, 18 bodov
          úspešný riešiteľ
          Peter Burza 8.A 3. miesto z 9, 15,5 bodov
          úspešný riešiteľ - postup na kraj
          Pytagoriáda
          26. a 27. 3. 2019
          Nové Mesto nad Váhom
          Samko Hadbábny 4.A 24 b. - 1. - 2.miesto zo 42 súťažiacich
          Matúš Pollák 5.A 18 b. - 3. miesto z 33 súťažiacich
          Peter Círa 7.A 18 b. - 6. miesto z 33 súťažiacich
          Eliška Huttová 3.B 21 b., 11. miesto z 34 súťažiacich
          Hviezdoslavov Kubín
          29. 3. 2019
          Bzince pod Javorinou
          Sofia Fraňová 3.A 1. miesto, postup na kraj
          Biologická olympiáda
          25. 4. 2019
          Nové Mesto nad Váhom
           Lukáš Čuchran 6.A 5. miesto, úspešný riešiteľ
          Samuel Hutta 7.A 8. miesto, úspešný riešiteľ
           Matúš Moravanský 7.A  10. miesto, úspešný riešiteľ
           Ester Igazová 6.A 14. miesto, úspešný riešiteľ
          Futbal Cup (malý futbal st.ž.)
          2. 5. 2019
          Nové Mesto nad Váhom
          Jakub Burza, Juraj Hrušovský,
          Samuel Hutta, Nicolas Križák,
          Roman Lacko, Kristián Paulech,
          Filip Porubský, Adam Vrba, Jozef Zámek
            2. miesto

           

          REGIONÁLNE SÚŤAŽE

          Súťaž zručnosti
           26. 10. 2018 
          Nové Mesto nad Váhom
          Juraj Strýček 8.A 6. miesto z 23
          Peter Burza 9.A 9. miesto z 23
          Sabina Kožáková 8.B 9. miesto z 20
          Adam Urban 9.A 11. miesto z 20
          Timravina
          studnička
           25. 10. 2018 
          Trenčín
           Eva Hochelová 8.A 3. miesto
          Náboj Junior 2018
          23.11.2018
          Piešťany
          Peter Burza
          Adam Urban
          Sabina Kožáková
          Juraj Strýček
          8.-9.r. 7. miesto zo 7
          Straňanská laťka
          6.12.2018
          Strání
          Jakub Burza 9.A 1. miesto z 11 - 165 cm
          Ivan Snoha 9.A 8. miesto z 11 - 140 cm
          Emma Ščepková 8.B 4.-5. miesto z 11 - 130 cm
          Lea Hrušovská 8.A 11. miesto z 11 - 120 cm
          Turnaj First Lego League
          v robotike
          14.12.2018
          Žilina
          TAJM team:
          Juraj Strýček
          Timotej Macháč
          Marek Kriššák
          Šimon Pollák
          8.A Mimoriadna cena poroty
          - tím ako nováčik v súťaži porotu
          zaujal svojím výskumným
          projektom a celkovo porotu príjemne prekvapil
          6. miesto z 13 družstiev
          Matematická olympiáda
          10. 4. 2019
          Nové Mesto nad Váhom
          Juraj Strýček 8.A 1. miesto - úspešný riešiteľ - 10 b. z 18 b.
          Jediný úspešný riešiteľ kat Z8 v OK MO.
          Simona Augustínová 7.A 8. miesto - úspešná riešiteľka - 12 b. z 18 b.

           

          KRAJSKÉ SÚŤAŽE

           

          KK v streľbe
          zo vzduchových zbraní
          19. 3. 2019
          Domaniža
          Družstvo mladších žiakov 
          (Bobocký, Čuchran, Černý)
          5.-6. 1. miesto - 775 b.
          postup na MS
          Družstvo starších žiakov - A
          (Porubský, Hrušovská, Černý)
          9.A 1. miesto - 836 b.
          postup na MS
          Adam Bobocký - jednotlivci mladší 6.A 1. miesto - 268 b.
          nový osobný rekord
          Lukáš Čuchran - jednotlivci mladší 6.A 2. miesto - 267 b. 
          nový osobný rekord
          Filip Porubský - jednotlivci starší 9.A 2. miesto - 281 b.
          Roman Černý - jednotlivci starší 9.A 3. miesto - 272 b.
          Michaela Hluchá - jednotlivci starší 8.A 1. miesto - 286 b.
          postup na MS

          nový osobný rekord
          Lea Hrušovská - jednotlivci starší 9.A 2. miesto - 283 b.
          nový osobný rekord
          Fyzikálna olympiáda
          10. 4. 2019
          Púchov
          Peter Burza 9.A 11. miesto z 27 riešiteľov
          úspešný riešiteľ
          Hviezdolsavov Kubín
          25. 4. 2019
          Bzince pod Javorinou
           Sofia Fraňová 3.A 3. miesto

           

          CELOSLOVENSKÉ SÚŤAŽE

          iBobor
           12., 14., 16. 11. 2018 
          informatická súťaž
          riešená cez server súťaže
          Podolie

          kat. Bobríci - 5. roč.
          kat. Benjamíni - 6. a 7. roč.
          kat. Kadeti - 8. a 9. roč.

          Matúš Pollák 96b., percentil 100% 5.A 1.-543. miesto z 18 460
          Tadeáš Gono 76b., percentil 87% 5.A 2465.-3252. miesto z 18 460
          Marek Gúčik 65b., percentil 74% 5.A 4831.-5791. miesto z 18 460
          Ondrej Červeňanský 64b., percentil 74% 5.A 4847.-543. miesto z 18 460
          Nikolaj Černý 60b., percentil 68% 5.A 5905.-6683. miesto z 18 460
          Daniel Miklo 80 b., percentil 100% 6.A 1.-508. miesto z 18 329
          Simona Augustínová 73,34, percentil 94% 7.A 1126. – 1455. miesto z 18 329
          Peter Círa, 71 b., perecntil 91% 7.A 1498. – 1522.  miesto z 18 329
          Karin Puváková 68,01 b., perecntil 88% 7.A 2171. -2619. miesto z 18 329
          Nikolas Kováčik, 64,01 b., perecntil 83% 7.A 3147. – 3558. miesto z 18 329
          Samuel Hutta, 61,67 b., perecntil 78 % 7.A 4026. – 4049. miesto z 18 329
          Adam Bobocký, 61,35 b., perecntil 78% 6.A 4050. – 4331. miesto z 18 329
          Juraj Hrušovský, 59,34 b., perecntil 74% 7.A 4681. – 4685. miesto z 18 329
          Hana Palkechová, 58,68 b., perecntil 74% 6.A 4720. – 5162. miesto z 18 329
          Matúš Moravanský, 58,68 b., perecntil 74% 7.A 4720. – 5162. miesto z 18 329
          Ester Igazová 52,02 b., perecntil 61% 6.A 7060. – 7607. miesto z 18 329
          Lukáš Čuchran 52,02 b., perecntil 61% 6.A 7060. – 7607. miesto z 18 329
          Šimon Pollák, 66,68 b., perecntil 85% 8.A 2385. - 3231. miesto z 16 209 
          Juraj Strýček, 62,68 b., perecntil 78% 8.A 3530. – 3949. miesto z 16 209
          Adam Vrba, 60,02 b., perecntil 72 % 9.A

          4581. – 5155. miesto z 16 209

          Jakub Burza, 60,02 b., perecntil 72 % 9.A 4581. – 5155. miesto z 16 209
          Michal Čechvala, 60,02 b., perecntil 72 % 9.A 4581. – 5155. miesto z 16 209
          Eva Hochelová, 57,35 b., perecntil 67% 8.A 5400. – 5727. miesto z 16 209
          Timotej Macháč, 56,02 b., perecntil 64% 8.A 5784. – 6310. miesto z 16 209
          Marek Kriššák, 52, 35b., perecntil 55% 8.A 7311. – 7337.miesto z 16 209
          Adam Urban, 50,01 b., percentil 50% 9.A 8164. - 8167. miesto z 16 209
          Všetkovedko
          29.11.2018
          celoslovenská súťaž pre 2., 3. a 4. roč. riešená v škole
          Samuel Hadbábny - titul Všetkovedko školy, diplom Všetkovedko 4.A 13. miesto, percentil 97,26%
          Karolína Kališová - diplom Všetkovedko 2.B 30. miesto, percentil 78,61%
          Timotej Beran - diplom Všetkovedko 4.A 49. miesto, percentil 75,70 %
          YPSILON - slovina je hra
          12. 12. 2018
          celoslovenská súťaž riešená v škole
          Samuel Hadbábny 7.A 100 %
          Filip Hlísta 3.B 95 %
          Lenka Pagáčová 3.B 91 %
          Simona Palkechová 5.A 88 %
          Aneta Čechvalová 3.B 87 %
          Eliška Huttová 3.B 85 %
          Michal Fídler 3.B 82 %
          Majstrovstvá Slovenska v streľbe
          zo vzduchových zbraní
          12. 4. 2019
          Košice
          Filip Porubský 9.A 283 b. 13. miesto z 23
          Lea Hrušovská 9.A 281 b. 11. miesto zo 17
          Michaela Hluchá 8.A 279 b. 13. miesto zo 17
          Roman Černý 9.A 275 b. 17. miesto z 23
          Družstvo starších žiakov v zložení: Hrušovská, Porubský, Černý   839  b. 5. miesto z 8
          Matematický klokan
          21. 3. 2019
          Podolie
          Oliver Mucska 2.B úsp. riešiteľ, 5 klokanov, percentil 85%
          1724.-2041. miesto
          Eliška Huttová 3.B najúsp. riešiteľ školy, 5 klokanov, percentil 93,9%
          521.-677. miesto
          Samuel Hadbábny 4.A úspešný riešiteľ, 5 klokanov, percentil 81,5%
          1461.-1689. miesto
          Richard Fidler 1.A 4 klokany, percentil 71,8%
          Erik Augustín 2.A 4 klokany, percentil 61,6%
          Matúš Kohút 2.B 4 klokany, percentil 79,2%
          Sofia Fraňová 3.A 4 klokany, percentil 69,6%
          Lenka Pagáčová 3.A 4 klokany, percentil 64,5%